Wieczór ze Zbyszkiem Adamkiem

Mamy listopad. Ale Kazimierz nie zasypia. Koncertuje. Jest moc!

Mimo, że po sezonie Kazimierz cichnie i szykuje się do zimowego snu, to wczorajszy wieczór raczej tego nie dowodzi. Na rynku zwiedzało Miasteczko kilka grup turystów oprowadzanych przez przewodników. Okna kawiarni błyszczały bursztynowo, zdradzając obecność gości. Z wnętrza słychać było nie tylko rozmowy, ale także muzykę. Tak było i na Małym Rynku w Trzecim Księżycu. Z koncertem występował tu Zbyszek Adamek. Ciepłe, melodyjne piosenki z akompaniamentem gitary elektrycznej i muzyki elektronicznej koiły duszę, łącząc zapach lata ze słotą jesieni.

Koncert w Trzecim Księżycu był ostatnim z jedenastu na jesiennej trasie koncertowej Adamka promującej jego pierwszą solową płytę „Na nowo”. Wśród piosenek były zarówno i te dobrze znane, jak i nowości – miedzy innymi powstały we wrześniu tego roku utwór „Tańczę”.

Zobacz, posłuchaj >>>

Publiczność przyjęła artystę w Kazimierzu bardzo ciepło, jak na Trzeci Księżyc przystało.

Patronem medialnym koncertu Zbyszka Adamka w Kazimierzu był KazimierzDolnynaaweekend.pl

Trzeci Księżyc 18 listopada o godzinie 20:00 zaprasza na kolejny koncert. Tym razem wystąpi Dorota Kuziela z koncertem „Sama”.

-Dorota zwana poniekąd „Sową” przeprowadzi nas przez meandry swoich muzycznych podróży zarówno tych ziemskich: od Chile, przez Pacyfik po Himalaje, jak i tych wewnętrznych przemyśleń o Świecie – czytamy w zapowiedzi. – Możliwe, że nawet zabierze nas ze sobą w Kosmos!

Czytaj także: Zbyszek Adamek zagra w Trzecim Księżycu>>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *