Zbyszek Adamek zagra w Trzecim Księżycu

Jesień, to niezwykły czas na koncerty. W Kazimierzu jest spokojniej, ciszej. W miasteczku muzyka nie jest zagłuszana przez ludzi. A klimatyczne koncerty ma dla nas zawsze kazimierskie, Lokalne Bistro Trzeci Księżyc na Małym Rynku. I tak, już 4 listopada, na finał swojej trasy „Na nowo”, zagra w Księżycu Zbyszek Adamek.

Śpiewa, gra, ale czy tańczy?

Zbyszek Adamek to artysta wszechstronny. Śpiewa, gra na gitarze, pisze teksty, produkuje piosenki. Piosenki śpiewane jakby od niechcenia. Melodie nieskomplikowane. Ale warto się wsłuchać i w teksty i w muzykę tego krakowskiego artysty.

Artysta opisuje swoją muzykę jako pop z elementami rocka i elektroniki. Zbyszek dał się poznać szerszej publiczności za sprawą wydanego w grudniu 2021 roku singla pt. „Maj”, który osiągnął już ponad półtora miliona odtworzeń w serwisach streamingowych i długo okupował czołowe miejsca playlist Spotify: Alternatywna Polska, Letni Chill oraz Majówka.

Koncert w Kazimierzu

W październiku wokalista i gitarzysta wyruszył w ogólnopolską trasę koncertową, promującą album „Na nowo”, który będzie można kupić bezpośrednio od artysty po każdym z występów.
Zbyszek zagra w formule solo act, bez towarzyszących mu na scenie innych muzyków. Koncerty odbędą się w starannie dobranych lokalizacjach odpowiadających klimatem piosenkom z płyty oraz kameralnej formule występów.

Wydarzenie w Kazimierzu Dolnym rozpocznie się o godzinie 20 w Lokalnym Bistro Trzeci Księżyc. Bilety w cenie 40 złotych, dostępne na miejscu oraz poprzez serwis internetowy Evetly.
Evently: https://evently.pl/events/2798-zbyszek-adamek-4-listopada-kazimierz-dolny-na-nowo-tour

Jeśli w muzyce szukasz chwytliwych melodii oraz ciekawych tekstów w języku polskim, nie przegap koncertu Zbyszka Adamka.
Patronami medialnymi trasy koncertowej „Na nowo” są: Emuze.me, Echonet, WLKM.pl, DlaStudenta.pl, Netfan.pl oraz Strefa Music Art.
Patronem medialnym koncertu w Kazimierzu Dolnym jest serwis internetowy Kazimierz Dolny Na Weekend.

Konkurs

Do wygrania podwójna wejściówka na koncert Zbyszka Adamka w Trzecim Księżycu. Aby wygrać należy polubić funpage Zbyszka Adamka na FB i pod naszym oryginalnym postem z niniejszym artykułem prosimy napisać krótko: jaką piosenkę artysty chcą Państwo usłyszeć na koncercie i dlaczego. Najciekawsza wypowiedź zostanie nagrodzona.

Na odpowiedzi czekamy do 2 listopada do godziny 24:00.

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *