Świąteczny konkurs

W tym rok starania przedsiębiorców i mieszkańców, którzy przystrajają świątecznie swoje domy i witryny zostanie nagrodzone.

Święta Bożego Narodzenia już za nami, ale miasta i miasteczka przystrojone są jeszcze niezwykłymi, świątecznymi dekoracjami. Tak jest też w Kazimierzu Dolnym.

Ostatni rok nie motywował do tworzenia dekoracji świątecznych. Hotele i restauracje były pozamykane. W roku bieżącym, za sprawą budżetu obywatelskiego dekoracje miejskie zostały wzbogacone. Oprócz gwiazdy na Górze Trzech Krzyży, dekoracji Rynku i ulicy Krakowskiej pojawiły się dekoracje na bulwarach i ul. Lubelskiej. Aby dodatkowo zmobilizować przedsiębiorców oraz mieszkańców Miasteczka Samorząd Mieszkańców Kazimierza Dolnego ogłosił konkurs na najładniejszą świąteczną dekorację. I czeka na inspirujące i piękne dekoracje, które oceniane będą w trzech kategoriach. Zgłosić można witrynę sklepową, witrynę restauracyjną ale i posesję prywatną.

Kartę zgłoszeniową należy złożyć w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki (na ul. Lubelskiej 12) do 7 stycznia 2022. Karty zgłoszeniowe oraz regulamin jest do pobrania na stronie KOKPiT.

Przez styczeń 2022 oglądać zgłoszone witryny i posesje będzie komisja, która po obradach ogłosi werdykt. Już 2 lutego 2022 będziemy mogli poznać najurokliwsze dekoracje świąteczne Kazimierza. Macie Państwo swoje typy?

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *