Rehabilitacja rusza już od października

Już od poniedziałku 27 września rozpoczną się zapisy na zabiegi w gminnym gabinecie rehabilitacji. Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci 1 października tego roku.

Już od poniedziałku 27 września rozpoczną się zapisy na zabiegi w gminnym gabinecie rehabilitacji. Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci 1 października tego roku.

Gabinet rehabilitacji w ośrodku zdrowia jest już gotowy od dawna. Gdyby nie covid i przejście przychodni głównie na tryb teleporad, mógłby już przyjmować pacjentów. W końcu jednak urządzenia do rehabilitacji zakupione w ramach budżetu obywatelskiego 2019 za kwotę blisko 40 tys. zł zaczną służyć potrzebującym. Będzie można skorzystać z zestawu do magnetoterapii, dwukanałowego aparatu do elektroterapii, lampy do światłolecznictwa, aparatu do terapii ultradźwiękowej czy aparatu do laseroterapii ze skanerem i aplikatorami punktowymi. 27 września rusza rejestracja na bezpłatne zabiegi. Telefon 512 460 774. Potrzebne będzie tylko skierowanie od lekarza.

Od 1 października rusza także rejestracja internetowa do lekarzy kazimierskiej przychodni. Szczegóły będą podane na stronie przychodni, ale na razie jeszcze ich nie ma. Obecnie obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerami: 81 881 03 19 lub 81 470 72 90. Jeśli chcemy zarejestrować się na szczepienie przeciwko covid-19, należy dzwonić pod nr 510 823 550

-W związku z wprowadzeniem od dnia 1 października 2021r. rejestracji internetowej, nie ma potrzeby wprowadzania wizyt planowanych. Po zalogowaniu zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie internetowej przychodni będzie można samodzielnie ustalić sobie termin wizyty – mówi burmistrz Artur Pomianowski.

SPZOZ wyznaczył także dodatkowy dzień na pobieranie materiałów do badań laboratoryjnych. Badania te będzie można zrobić w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 7:30 do godziny 9:30. Wejście do punktu pobrań tak jak do Punktu Szczepień COVID-19.

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *