Polska gola!

Zaczął się najbardziej chyba kontrowersyjny mundial w historii tej imprezy.

W niedzielę rozpoczęło się wielkie święto piłki nożnej. To Mistrzostwa Świata Katar 2022. To pierwszy Mundial w kraju arabskim. Do tej pory niemal wszystkie Puchary Świata rozgrywane były w Europie i Ameryce Południowej. To kontynenty, na których piłka nożna jest bardzo niezwykle popularnym sportem.

Z bardziej egzotycznych lokalizacji, Mistrzostwa świata w piłce nożnej mężczyzn rozegrane były w Japonii oraz Korei Południowej oraz Republice Południowej Afryki. Mundial w Katarze budzi wiele emocji. Pojawiają się liczne doniesienia o łamaniu praw człowieka w tym kraju i niesamowitych kwotach wydanych na organizację mistrzostw. Obawy budzi klimat, a przede wszystkim wysokie temperatury powietrza. No i w Katarze piłka nożna nie jest popularnym sportem. Czy trybuny się zapełnią?

Wszyscy mamy swoje typy. Z niecierpliwością oczekujemy meczy i ciekawi jesteśmy jak poradzą sobie biało-czerwoni!

I tu pytanie: gdzie na mecz?

W Kazimierz Dolnym jest już nieco po sezonie. Miasteczko jest senne i pustawe. Czy mundial podniesie ciśnienie i jesienne temperatury?

Do swojej strefy kibica zaprasza Hotel Spichlerz Park na ul. Krakowskiej 61. Tu, wygodnie i w miłej atmosferze zabytkowej budowli można będzie obejrzeć wszystkie mecze mistrzostw.

Mecze polskiej reprezentacji można także obejrzeć w Willi pod Basztą. Strefa kibica działa także w Gminnym Zespole Szkół. I zapewne w wielu domach.

My trzymamy kciuki za polską jedenastkę!

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *