Kazimierz najpiękniejszy

Sympatyczny i bardzo lubiany blog podróżniczy PolskieSzlaki.pl już po raz dwunasty zorganizował plebiscyt na na Top Atrakcje naszego kraju.

Najciekawsze miejsca w Polsce podzielone zostały na następujące kategorie: Nowości i odkrycia, Zamki i pałace, Parki rozrywki, Muzea i skanseny, Rekreacja rodzinna, Przyrodnicze azyle, Góry i szczyty oraz Atrakcyjne miejscowości. Głosowanie trwa od 12-25 czerwca 2023. Plebiscyt wyłoni 8 równorzędnych najlepszych atrakcji, które mogą stać się celem naszych wakacyjnych podróży. Przy głosowaniu nie jest wymagana rejestracja.

Nasz region

Wśród Atrakcyjnych miejscowości nie mogło zabraknąć Kazimierza Dolnego. Mieszkańcy, miłośnicy i sympatycy Kazimierza, głosujemy na Kazimierz Dolny! Kazimierz konkuruje ze Świdnicą, Sandomierzem, Gdańskiem, Kołobrzegiem i wieloma pięknymi miejscowościami. Lubelszczyznę wśród miejscowości reprezentuje także Lublin.

Z naszego województwa pojawiają się atrakcje w kategorii Zamki i pałace: Zamek lubelski, w kategorii Parki rozrywki Magiczne Ogrody w Trzciankach a jako Nowości i odkrycia zalazł się Las Odkrywców w Ułężu położony w powiecie ryckim.

Poprzednie edycje

Kazimierz Dolny za TopAtrakcję uznany został w 2016 roku. Magiczne Ogrody kilkakrotnie wygrywały plebiscyt. A jak będzie w tym roku? Zapraszamy do głosowania.

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *