Dwa Brzegi, „Intermezzo”!

Już po raz szesnasty w Kazimierzu Dolnym odbędzie się festiwal filmowy "Dwa Brzegi". BNP Paribas Dwa Brzegi — Festiwal Filmu i Sztuki szykuje dla nas wiele zmian.

Niezmienny jest termin – to przełom lipca i sierpnia. Festiwal trwać będzie od 30 lipca do 7 sierpnia. Zmianie ulega natomiast główna siedziba festiwalu. Z ulicy Nadwiślańskiej, festiwal przenosi się na ulicę Szkolną. Ze Szkoły im. Jana Koszczyca Witkiewicza, gdzie trwa remont nawierzchni drogowej, festiwal przenieść się musi do Gminnego Zespołu Szkół. Stąd też, tym roku pojawił się podtytuł festiwalu – „Intermezzo”. Czy będzie to permanentne przejście między scenami, czy tylko wstawka, nie zmieniająca formuły imprezy?

Lokalizacje

Niestety organizatorzy musieli zrezygnować z dotychczasowych seansów w namiocie kinowym, mieszczącym 850 osób. Seanse będą odbywać się w auli Gminnego Zespołu Szkół i pomieszczą 150 osób.

Będą za to dwie lokalizacje kina plenerowego. Powracają po przerwie wieczorne seanse na Małym Rynku i, jak w ciągu dwóch ostatnich lat, będą plenerowe pokazy na kazimierskim zamku.

Pamiętajmy, że festiwal to także wiele imprez towarzyszących: spotkań z twórcami, wystaw i wycieczek odbywających się w przestrzeni miasteczka i jego okolicach.

Strona festiwalu BNP Paribas Dwa Brzegi — Festiwal Filmu i Sztuki

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *