Narty i na stok!

Za oknem w wielu miejscach w Polsce pojawił się biały puch. Także w Kazimierzu. Jeszcze nie w Miasteczku. Ale na Stacji Narciarskiej Kazimierz już biało. Bierzemy narty i ruszamy na stok!

Pogoda na najbliższe tygodnie zapowiada się zachęcająco. Przynajmniej dla narciarzy, bo my już chyba przyzwyczailiśmy się do wygód bezśnieżnej zimy. Będzie jednak śnieżnie. Będzie mroźnie. Będzie można w końcu powrócić na stoki także w centralnej Polsce.

Do Kazimierza trzej królowie – magowie przyjadą chyba na nartach. Stacja Narciarska Kazimierz bowiem właśnie od dziś – jako pierwsza w okolicy – jest już otwarta. Warunki do jazdy są na razie dostateczne.

-W sobotę 6 stycznia zapraszamy od 9 do 21! Cały czas pracujemy, żeby warunki były idealne – czytamy na profilu Stacji Narciarskiej na Facebooku.

Na razie w Kazimierzu pojeździmy na trasach 590 m i 110m. Pozostałe 4 są w trakcie przygotowywania.

Ośrodek narciarski NarSport w Rąblowie na razie jest nieczynny.

-Nie ma mrozu,a przy -2°C armaty nie dają dobrego śniegu – czytamy na profilu ośrodka na FB. – Za tydzień do zobaczenia.

Aktualizacja:

Stacja Narciarska Kazimierz: 8-9 stycznia stacja nieczynna, trwa naśnieżanie. Od środy 10 stycznia stok otwarty będzie w godzinach 9:00 -21:00>

Nart-Sport Rąblów: stok ruszy w czwartek 11 stycznia.

Stok Narciarski Parchatka na razie nie informuje o otwarciu.

Czytaj także: Szykujmy narty!

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *