Zostań gwiazdą na wozie strażackim!

Trwa licytacja w ramach 3 edycji akcji Kazimierz Dolny wspiera WOŚP pod patronatem Burmistrza Kazimierza Dolnego. Do wylicytowania moc kazimierskich atrakcji.

Już po raz 26. kazimierski sztab w Koszczycu zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny na uliczkach Miasteczka pojawią się wolontariusze. Ale nie tylko kazimierscy. Do Kazimierza na kwestę przyjedzie młodzież ze sztabów w Puławach i Opolu Lubelskim.

W ramach kwesty mogą Państwo wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem. Wystarczy pojawić się o 12:00 przy choince na Rynku i wesprzeć WOŚP wrzucając do puszek wolontariuszy datek. A potem, ruszamy na zwiedzanie Kazimierza. Wycieczka nie będzie męcząca fizycznie.

Kazimierz Dolny wspiera WOŚP. 3 edycja akcji

Oprócz tradycyjnej kwesty po raz trzeci odbędzie się licytacja voucherów na kazimierskie atrakcje w ramach 3. edycji akcji Kazimierz Dolny wspiera WOŚP. Co ja piszę? Na przeżycia, odczucie Kazimierza mocniej, poznanie go lepiej – bo wszystkimi zmysłami. A jest o co zawalczyć. Mamy dla Państwa vouchery do restauracji, wycieczki piesze, melexami i wodne. Są spływy kajakowe. A gwóźdź naszego programu? Oj będzie mokro! Uwaga! – Lanie wody w Kazimierzu ze strażakami z kazimierskiej OSP! A w ramach wygranej – zwiedzanie remizy, poznawanie sprzętu i operowanie armatką wodną w trakcie wydarzenia roku! Zostań gwiazdą na wozie strażackim!

Akcji kazimierskich atrakcji oferowanych przez kazimierskich artystów i przedsiębiorców organizowanej przez sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym patronuje burmistrz Kazimierza Artur Pomianowski.

Kazimierz Dolny wspiera WOŚP. Licytacje

Listę aukcji uzupełniamy na bieżąco o nowe atrakcje. Mamy w zanadrzu jeszcze wiele propozycji.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kazimierzu Dolnym: Lanie wody w Kazimierzu. Lany Poniedziałek ze strażakami z Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie remizy, poznawanie sprzętu i operowania armatką wodną w trakcie jednego z najsłynniejszych śmigusów – dyngusów w kraju.

Kazimierz Dolny – dzień pełen atrakcji od Urzędu Miasta. A atrakcji w pakiecie co niemiara. W Kazimierzu powita Państwa burmistrz. Czeka Państwa przejazd eko-busikiem, rejs statkiem, wycieczka z przewodnikiem, kawa/herbata w Rynku. W pakiet wliczone są bilety wstępu na zamek i basztę, Górę Trzech Krzyży i do Korzeniowego Dołu. Pakiet przeznaczony jest dla rodziny 2+2.

T-shirt kazimierskie od Urzędu Miasta. Wejdź z fasonem w Nowy Rok! Licytacja 1, Licytacja 2, Licytacja 3, Licytacja 4, Licytacja 5.

Kalendarze ścienne od Urzędu Miasta. Licytacja 1, Licytacja 2, Licytacja 3, Licytacja 4, Licytacja 5.

Knajpa Artystyczna: Dwudaniowy obiad dla 2 osób z wizytą w Kazimierskim Muzeum Klocków. Voucher 1. Voucher 2.

Jarosław Cendrowski: Godzinny rejs krajoznawczo-widokowego motorówką dla 1-3 osób. Podziwiać będą Państwo Małopolski Przełom Wisły – jeden z najpiękniejszych odcinków królowej naszych rzek i usłyszycie wiele wiślanych opowieści i ciekawostek.

Licencja na oprowadzanie: Wycieczka z przewodnikiem – kazimierskie zakamarki i tajemnice (kameralna, relaksacyjna wycieczka dla grupy do 15 osób)

Spływ kajakowy Wisłą z lasu Dębowego dla 4 osób od Dwóch Żywiołów. Bajeczne widoki, niezwykłe przeżycia – oto co oferuje spływ Małopolskim Przełomem Wisły. Można płynąć cały dzień.

Spływ kajakowy Chodelką i Wisłą dla 4 osób od Dwóch Żywiołów. Spływ urokliwą, maleńką i dziką Chodelką oraz królową polskich rzek. Można płynąć cały dzień.

Godzinny Rejs statkiem po Wiśle. Bilety dla 2 osób. Licytacja 1, Licytacja 2, Licytacja 3, Licytacja 4, Licytacja 5. Relaks w słońcu z pięknymi widokami Kazimierza, Mięćmierza i Janowca. Uważni zauważyć mogą liczne zwierzęta: mewy śmieszki, czaple, kormorany, sarny, wydry i inne.

Czytaj także: Sztab WOŚP rozliczony>>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *