Zagłosuj na Kazimierz!

Trwa konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023. Kapituła konkursowa ocenia już nadesłane zgłoszenia. Ważny jest jednak także głos internautów. Głosowanie trwa do 3 października do godziny 10:00.

Pond 40 produktów turystycznych zgłoszono do tegorocznego konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023. Wśród nich są także zgłoszeni z Kazimierza i okolic. Można głosować między innymi na Kazimierski Festiwal Wina, który w tym roku wystartował po raz pierwszy i cieszył się uznaniem publiczności, Nadwiślańska Kolej Wąskotorowa w Karczmiskach, Las Przygodas w Krainie Lessowych Wąwozów, Muzeum Badań Polarnych w Puławach, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie czy Magiczne Ogrody, które na swoim koncie zdają się mieć najwięcej głosów wśród okolicznych atrakcji.

-Wspaniałe miejsce dla dzieci oraz dorosłych, gdzie każdy może się wspaniale bawić – chwali Magiczne Ogrody jeden z internautów. – Miła i wspaniałą obsługa oraz wspaniałe atrakcje, które zachęcają do korzystania i do powrotu ponownego do Magicznych Ogrodów. Naprawdę polecam to miejsce każdemu.

Jak zagłosować?

Żeby zagłosować na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023 wystarczy polajkować zdjęcie wybranej atrakcji. Produkt, który otrzyma największą ilość lajków, zdobędzie Nagrodę Internautów. Głosowanie trwa do 3 października do godziny 10.00.

Zachęcamy do głosowania!

Patronat honorowy nad konkursem na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023 objęli Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Prezydent Miasta Lublin

Czytaj także:

Koguty za najlepsze wina>>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *