Winobranie za nami

Kazimierskie Winobranie 2022 za nami.

Jak było? W imprezie wzięło udział 11 winnic, członków Stowarzyszenie Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły. Pojawili się: Winnica Rzeczyca, Winnica Kamil Barczentewicz, Winnica Las Stocki – polska winnica koło Kazimierza Dolnego, Winnica Sienkiewicz, Winnica Giermasińskich, Winnica „Dwa Wzgórza”, Winnica Dymek, Winnica Leśny Zakątek, Winnica Modła, Winnica Rubinowa i Winnica Tomani.

Podczas Kazimierskiego Winobrania, czas winiarzom i degustującym umilał zespół Madame Jean Pierre, wykonując szereg standardów muzyki rozrywkowej.

Mały Rynek, wiele osób uznało za właściwą lokalizację dla imprezy. To plac w centrum miasteczka, bardziej kameralny niż Rynek i mniej niż Rynek zatłoczony. Dzięki imprezie teren ten ożył. Słyszałam głosy, że Mały Rynek jest „nie na widoku”, co pozwala w spokoju degustować i kontemplować smaki i dźwięki.

Sporo było degustujących, dopytujących się o szczegóły produkcji wina i konkretne gatunki win. A oferta była bardzo bogata. Wielu było także obserwatorów i amatorów muzyki. Kazimierskie Winobranie to impreza w miasteczku potrzebna i bardzo chwalona.

Więcej materiałów: Zdjęcia na FB>>>
Live z FB >>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *