Wielkanoc w Kazimierzu Dolnym

Wielkanoc to początek sezonu turystycznego w Kazimierzu Dolny. Od wielu lat turyści chętnie przyjeżdżają tu, aby odpocząć i poszukać wiosny w miasteczku i wąwozach.

Klimatyczne noclegi

Ciekawą ofertę ma Kwaskowa.pl: są uroczyste posiłki, wspólnym przyozdabianiem pisanek i święconek, ogniskiem z kiełbaskami, zwiedzanie miasteczka i wieczory kominkowe. Pensjonat Pod Wietrzną Górą przygotował pakiety wielkanocne z uroczystymi śniadaniami. Hotel Dwa Księżyce oferuje pakiety ze smakowitą ofertą gastronomiczną. Willa Pod Basztą zdradza ciekawe menu wielkanocne. Dobrą kuchnię, smakołyki z cukierni, wspólne robienie pisanek i koszyczki do święconki przygotował Hotel Vincent. Słodkościami na Wielkanoc kusi także Hotel Wenus.

Na królewską Wielkanoc zaprasza Hotel Król Kazimierz: oprócz noclegów i uroczystych śniadań oferuje uroczystą kolację świąteczną z pokazem live cooking, święcenie koszyczków czy warsztaty plastyczne – przygotowanie ozdób do koszyczka i malowanie pisanek. Tradycyjnie pakiety wielkanocne oferuje także Hotel Zajazd Piastowski. Na Wielkanoc w Kazimierzu Dolnym zaprasza także Dom Dziennikarza. Na Rodzinną Wielkanoc zaprasza Kazimierzówka. Pensjonat Kazimierski oferuje wino, pyszne uroczyste posiłki i specjalnie przygotowane dla gości koszycki wielkanocne.

Niezwykłe doznania oferuje urokliwie położona Rezydencja Eger.

Proszę pamiętać o innych obiektach noclegowych: Gościniec Basia, Folwark Walencja, Spichlerz Park, Austeria Kazimierska, Wiatrakowo, Bed&Breakfast Rajchertówka, Spichlerz nr 1.

Noclegi oferują liczne, bardziej kameralne obiekty, jak Willa Monika, Pensjonat Joanna, pokoje Nad Zieloną Tawerną,

Nieco dalej…

W Nałęczowie pobyty wielkanocne oferuje W krainie Alicji czy centralnie położony Hotel Przepióreczka.

Najbliżej przyrody, a może i siebie będziecie Państwo podczas Wielkanocy przygotowanej przez Wioskę Zdrowia Łubinowe Wzgórze w okolicy Wąwonicy.

Niedaleko Wąwolnicy na Wielkanoc z jogą zaprasza Siódmy Las.

Wielkanocne menu

Knajpa Artystyczna już proponuje menu na święta – ich potrawy można zamówić do domu. W Janowcu, po drugiej stronie Wisły catering świąteczny zamówić można w Czarnej Damie. Świąteczne menu przygotowała restauracja Stara Łaźnia. Warto zajść też do restauracji hotelowych.

Czytaj także: Niedziela Palmowa >>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *