Szczęśliwego Nowego Roku!

Tłumy zebrały się na rynku, by powitać razem Nowy Rok. Kazimierzaków i gości tanecznym krokiem wyprowadził ze starego roku Bum Bum OrkeStar.

Impreza zaczęła się po 21:00. Rynek powoli zapełniał się. W szampańską atmosferę wprowadził imprezowiczów DJ Kozak, który grał na początku imprezy i po północy, po występie gwiazdy wieczoru. Następnie pojawił się zespół Bum Bum Orkestar. Muzycy mówią o sobie, że są muzykantami weselno – pogrzebowymi. Faktycznie ich występ pełen był i dobrej muzyki i dużej dawki humoru. Włączali publiczność do zabawy i rozgrzewali Rynek rytmami bałkańskimi, polskimi, była muzyka klezmerska, standardy, muzyka filmowa i musicalowa. Występy ubarwiał mapping wyświetlany na Kamienicy Gdańskiej.

W sylwestrowo – noworoczną noc Kazimierz Dolny tętnił życiem. Spacerowano, imprezowano nad Wisłą, na skwerkach i uliczkach, bawiono się pod Farą i pod sceną. Były tańce, były życzenia i obowiązkowe fajerwerki. Wśród bawiących się było wielu mieszkańców Kazimierza Dolnego i okolicznych miejscowości. Licznie przybyli mieszkańcy Lublina. A nie brakowało i turystów z Warszawy, Krakowa, Bydgoszczy czy Pomorza, którzy przyjechali spędzić kilka dni na Puławskim Powiślu.

Przed godziną 12:00 na scenie pojawili się dyrektor Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki oraz burmistrz Kazimierza. Ten ostatni złożył tradycyjne życzenia i rozpoczęło się odliczanie do północy. Pojawiły się fajerwerki wystrzeliwane z każdego zakątka miasteczka przez uczestników imprezy.

Relacja wideo 1 >>>
Relacja wideo 2 >>>
Relacja wideo 3 >>>
Zdjęcia >>>

W Nowym Roku życzymy naszym Czytelnikom wszelkiej pomyślności. Niech stary rok zabierze ze sobą wszelkie smutki, a Nowy da nam szczęście, zdrowie i spełnienie marzeń!

Czytaj także:

Będziemy mieli dobry rok>>>
Sylwester, sylwester!>>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *