Polska – zobacz więcej

Akcja Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny rozpoczyna się już za kilka dni.

Jest to akcja promocyjna mająca na celu wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce. Skierowana jest do podmiotów turystycznych, które zgłaszają gotowość udziału w projekcie oraz do turystów, którzy mogą znaleźć ciekawe oferty w obniżonej cenie.

To wspólna kampania Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Akcja po raz pierwszy odbyła się w 2016 roku. Ma miejsce dwa razy w roku: w marcu i w listopadzie. W tym roku są to aż dwa weekendy listopadowe: 18-20 oraz 25-27 listopada 2022 r. Niektóre obiekty wybierają jeden, inne oba weekendy, aby proponować promocyjne centy usług. Zniżki na usługi to aż 50%. Wśród promocji znajdziemy usługi noclegowe, gastronomiczne, przewodnickie czy bilety na samoloty lub do muzeum.

A co u nas?

W naszym regionie – Lubelskim Trójkącie Turystycznym Kazimierz Dolny – Puławy – Nałęczów, do akcji przyłączyły się trzy podmioty. W Kazimierzu Dolnym turyści indywidualni mogą się udać na wycieczkę z przewodnikiem i humorem „Zamek, legendy i stary Kazimierz”. W Zaborzu, za Rzeczycą znajdziecie Państwo promocyjne noclegi w obiekcie Moje Miejsce. Termy Pałacowe w Nałęczowie przygotowały pakiety w niższej cenie.

Nieco dalej znajdziemy tańsze bilety na zwiedzanie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Więcej ofert znajdziecie Pastwo na stronie kampanii POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *