Parkomaty na Puławskiej

Zgonie z zapowiedziami, w Kazimierzu Dolnym pojawiły się kolejne parkomaty. Strefa płatnego parkowania na ul. Puławskiej rozciąga się między hotelami Spichlerz nr 1 i Król Kazimierz. Za parking zapłacimy zarówno wzdłuż dolnej Puławskiej, jak i na wyznaczonych miejscach parkingowych przy Spichlerzu nr 1.

Z ile?

Parking na ul. Puławskiej jest płatny tylko w weekendy. Od godziny 00:00 w sobotę, do godziny 23:59 w niedzielę.

Cena parkingu jest taka sama, jak w innych punktach z parkomatami w Kazimierzu. Za każdą rozpoczętą godzinę zapłacimy 6 zł, a za dobę 30 zł. W razie braku ważnego biletu parkingowego, kara wynosi 95 zł.

AKTUALIZAJCA:

W weekend była informacja o płatności za parking tylko w weekendy. W poniedziałek 22 maja zaklejono informację o płatności tylko w soboty i niedziele.

AKTUALIZACJA

Parkomaty okazały się wędrujące. Wyruszyły na południe, by w trakcie Kazimiernikejszyn oraz reszty lata stać przy wale wiślanym na ul. Krakowskiej. W okolicy kamieniołomu. Późną jesienią parkomaty zniknęły. Jak będzie w roku 2024 – okaże się w sezonie turystycznym.

Czytaj także: Parking. Kazimierz Dolny >>>
Parkingi. Toalety i Góra Trzech Krzyży. >>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Jeden komentarz

  1. Moim zdaniem dobrym wyborem jest też aplikacja mPay. Jest ona bardzo rozbudowana i przede wszystkim zakup biletów przebiega tutaj bardzo sprawnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *