Orkiestra wciąż gra!

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Przed nami wciąż licytacje. Wylicytuj Kazimierz! Odwiedź Kazimierz!

Puszki wolontariuszy z kazimierskiego sztabu zapełniły się w tym roku po brzegi. Młodzież zebrała ponad 18 tys. złotych – dwa razy więcej niż rok temu! Chociaż wydawało się czasami, że na rynku jest więcej wolontariuszy niż ludzi, znowu się udało! Pieniądze z tegorocznej edycji posłużą do zakupu sprzętu pozwalającego na przyspieszenie diagnostyki zakażeń – umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Kazimierz gra z Orkiestrą od 26 lat. Gra po cichu. Nie zawsze wielkie rzeczy są głośne. Niedzielna kwesta finałowa nie zamyka działań sztabu WOŚP w Koszczycu – działającym przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Od 3 lat trwa akcja internetowa „Kazimierz Dolny wspiera WOŚP” pod patronatem Burmistrza Kazimierza Dolnego. Wylicytować można kazimierskie atrakcje – przejażdżki meleksami, motorówką, autem terenowym, statkiem, wycieczki piesze z przewodnikiem. W ofercie gadżety z Urzędu Miasta, obrazy, książki. Burmistrz zaprasza na Dzień pełen atrakcji. A kazimierscy strażacy – do operowania armatką wodną podczas najpopularniejszego lanego poniedziałku w Polsce!
Kazimierz Dolny wspiera WOŚP. 3. edycja
Licytacje trwają do 12 lutego. Wylicytuj Kazimierz! Odwiedź Kazimierz!

Więcej zdjęć>>>
Więcej zdjęć>>>

Czytaj także: Zostań gwiazdą na wozie strażackim>>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *