O głosie serca i pieniądzach

Rozpoczął się czas, gdy zaczynamy rozliczać się z fiskusem. Rozliczamy się tam, gdzie rzeczywiście mieszkamy, co nie musi pokrywać się z miejscem zameldowania. To pozwoli, by nasze miejsce rozwijało się i piękniało. Magistrat kazimierski zachęca swoich mieszkańców, by rozliczać się właśnie tu. Kolejny raz organizuje kampanię „Rozlicz swój PIT w Kazimierzu”.

„Idż za głosem serca i rozlicz swój PIT w Kazimierzu” – czytamy na stronie Urzędu Miasta. W walentynki hasło to zyskuje szczególne znaczenie. 14 lutego ukochanym osobom dajemy kwiaty, czekoladki, upominki. A ukochanemu miastu?

Idź za głosem serca i rozlicz PIT dla Kazimierza Dolnego!

– Zapłać podatek właśnie tu! – zachęca Urząd Miasta w Kazimierzu. – Możesz w ten sposób wpłynąć na poprawę swojego codziennego życia i funkcjonowania miasta. To dzięki Tobie miasto zyskuje realną możliwość na rozwój. To pieniądze na inwestycje, które podniosą standard życia wszystkich mieszkańców miasta. Pomogą znacząco w dokończeniu projektów już rozpoczętych, przyczynią się do powstania i realizacji nowych działań i zadań.

Ulotka tekstowa: płać PIT w miejscu w którym mieszkasz
Rozlicz swój PIT w Kazimierzu. Źródło: Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym

Urzędnicy podkreślają, że deklaracji PIT nie trzeba rozliczać w urzędzie skarbowym zgodnym z miejscem zameldowania, lecz według miejsca zamieszkania.

Czytaj także: Budżet przed sylwestrem>>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *