Kto okradł dzieci?

W ubiegłym tygodniu Kazimierz obiegła wieść, że z przedszkola ukradziono sejf. Szybko jednak okazało się, że to nie sejf padł łupem złodziei.

-W Komisariacie Policji w Kazimierzu Dolnym prowadzone jest postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do budynku przedszkola w Kazimierzu Dolnym, do którego doszło w nocy z 13/14 września br. – informuje oficer prasowy Komenda Powiatowa Policji w Puławach kom. Ewa Rejn-Kozak. – Z informacji zebranych w sprawie wynika, że przedmiotem kradzieży padły pieniądze znajdujące się w pomieszczeniu biurowym przedszkola (nie sejf). Trwa szacowanie strat oraz ustalanie okoliczności i sprawcy zdarzenia.

Podczas włamania do przedszkola, które miało miejsce burzowej nocy ze środy na czwartek, zniszczeniu uległy okno, drzwi i szafa w pomieszczeniu biurowym.

-Nam jest niesamowicie przykro z tego powodu, ze ktoś pochełpił się na to, co należy do dzieci, i zniszczył mienie przedszkola – mówi dyrektor przedszkola w Kazimierzu Jolanta Szeląg – Bielec.

Ile pieniędzy ukradziono, tego ani policja, ani dyrekcja przedszkola nie ujawniają, zasłaniając się dobrem śledztwa. Pozostaje mieć nadzieję, że sprawcę włamania szybko trafi w ręce policji.

Czytaj także:

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *