Konkurs – Sekrety Kazimierza Dolnego

Szanowni Państwo, jako jeden z patronów medialnych książki „Tajemnice Kazimierza Dolnego” Hanny Pawłowskiej, mamy przyjemność ogłosić, książka Sekrety Kazimierza Dolnego ukazała się drukiem.

Książki można od wczoraj kupić przez internet, na stronie Domu Wydawniczego Księżny Młyn. W długi weekend majowy egzemplarze były dostępne w kazimierskim Centrum Informacji Turystycznej. Rozeszły się, jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. CIT czeka na dostawę. Książki z serii Sekrety… są dostępne także w EMPIKu. Książka będzie dostępna na spotkaniach z autorką. Będzie też można książkę wygrać u nas.

Konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania książka Sekrety Kazimierza Dolnego Hanny Pawłowskiej. Aby wziąć udział w konkursie, należy przyjrzeć się okładce książki i… jak najdokładniej opisać co/kto jest na niej widoczny. O wygranej decyduje dokładność opisu, jeśli będą takie same odpowiedzi, decyduje termin nadesłania odpowiedzi.

Na odpowiedzi czekamy do 17 maja, do godziny 22:00. Prosimy o przysyłanie odpowiedzi na nasz adres e-mail kazimierznaweekend@gmail.com, podając konto FB, z którego polubiliście Państwo nasz profil.

Regulamin konkursu TU.

Spotkania autorskie

Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym zorganizowała spotkanie z autorką pozycji, Hanną Pawłowską. Spotkanie odbędzie się 9 maja o godzinie 15:00, w siedzibie biblioteki, na ulicy Lubelska 32/34. Wstęp wolny.

Uroczysta premiera książki także będzie miała miejsce w Kazimierzu Dolnym. Odbędzie się 15 maja w Domu Dziennikarza.

A na kolejne spotkanie z pisarką zaprosić możemy do Miejskiej Biblioteki w Puławach. Będzie miało miejsce 23 maja, o godzinie 17:00.

Czytaj także:
Sekrety Kazimierza D. >>>
Sekrety Kazimierza Dolnego – patronat medialny>>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *