Kazimierz Dolny wspiera WOŚP

Przed nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra także w Kazimierzu w ramach II edycji akcji kazimierskich przedsiębiorców „Kazimierz Dolny wspiera WOŚP”. Będą kwesty na ulicach i licytacje w Internecie. Wśród nich „Dzień z Burmistrzem Kazimierza Dolnego”!

Po raz drugi kazimierscy przedsiębiorcy zechcieli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Już w zeszłym roku licytowaliśmy kazimierskie atrakcje, z których dochód przeznaczony był na orkiestrę. W ten sposób w dobie pandemii Kazimierz zachęcał swoich miłośników, by odwiedzili Miasteczko, gdy tylko to będzie możliwe. Stąd też wylicytowane atrakcje miały ważność do końca minionego roku.

Wylicytuj Dzień z Burmistrzem i wiele innych atrakcji

W tym roku będzie podobnie. Licytacje odbywają się w Internecie – na Allegro, a kazimierski sztab przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza zebrał moc ciekawych gadżetów, voucherów do restauracji i hoteli. Można udać się będzie na wycieczki: piesze z przewodnikiem, ale i przejażdżki samochodami, melexami, statkiem czy motorówką. Są parkingi, karnety na stok narciarski, bukiet z miejscowej kwiaciarni i wiele innych niespodzianek.

Jedną z takich atrakcji jest książka przekazana przez kazimierską pisarkę Maję Wolny „Pociąg do Tybetu” z osobistą dedykacją dla zwycięzcy aukcji. Wisienką na kazimierskim orkiestrowym torcie jest Dzień z Burmistrzem Kazimierza Dolnego.

-W Kazimierzu Dolnym mieszka około 2500 osób, a odwiedza go, każdego roku, ponad 1 000 000! Co stanowi o wyjątkowości Kazimierza? Romantyczna atmosfera? Przepiękna architektura? Najgęstsza w Europie sieć wąwozów? Nikt nie potrafił wyartykułować na czym polega kazimierska magia, ale każdy potrafi ją dostrzec. -Wyjątkowe miejsce zobowiązuje do wyjątkowego wkładu w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Burmistrz Kazimierza Dolnego Artur Pomianowski daje zwycięzcy aukcji możliwość towarzyszenia mu w pracy przez jeden dzień. Jak wygląda typowy dzień pracy Burmistrza Perły Renesansu? Jakie stoją przed nim wyzwania? Możesz poczuć się jak burmistrz Kazimierza i zobaczyć jak wygląda zarządzanie naszym miastem „od kuchni”.

Akcja „Kazimierz Dolny wspiera WOŚP” w swojej drugiej edycji odbywa się pod patronatem Burmistrza Kazimierza Dolnego.

Wszystkie aukcje kazimierskiego sztabu WOŚP znajdziecie Państwo pod linkiem: SzKD5973

Serdecznie zapraszamy do licytacji!

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *