Idą święta

Jeszcze się nie skończył listopad - miesiąc zadumy nad przemijaniem - a już nasze myśli wybiegają ku sprawom bardziej radosnym. Idą święta!

Jeszcze się nie skończył listopad – miesiąc zadumy nad przemijaniem – a już nasze myśli wybiegają ku sprawom bardziej radosnym. Idą święta!

Na razie do Kazimierza przyszła choinka. Właściwie – przyjechała.

Źródło: www.kazimierz-dolny.pl

Jeszcze niedawno szumiała w dąbrowskim lesie, a teraz pyszni się kazimierskim rynku. Ledwo ją ustawili, a już skrzy się i migocze światełkami, rywalizując baskiem z ozdobami świątecznymi, które w tym roku ozdabiają nie tylko rynek, ale także kazimierskie ulice. Świąteczna iluminacja miasta to projekt, który realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy Kazimierza Dolnego zagłosowali na „Świąteczny nastrój”. W ramach projektu ozdobione zostaną ulice Lubelska, Bulwary Kazimierza Wielkiego oraz uzupełnione zostaną ozdoby na ul. Krakowskiej.

Wkrótce 14. Kazimierski Jarmark Świąteczny – okazja, by zaopatrzyć się w ręcznej roboty świąteczne ozdoby, skosztować świątecznych smaków przy nie mniej świątecznej muzyce i spotkać świętego Mikołaja. A na koniec połamać się opłatkiem z tymi, którzy nie zasiądą z nami przy świątecznym stole, ale też są nam bliscy.

14. Kazimierski Jarmark Świąteczny rozświetli, rozśpiewa i napełni świątecznymi smakami i zapachami Miasteczko już za trzy tygodnie 10 – 11 grudnia. Zapraszamy!

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *