Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaplanujmy razem miasto. Warsztaty dla dzieci

6 sierpnia 2021 @ 17:00 - 18:00

MyDomek i Fundacja KZMRZ: Otwieramy Kazimierz Dolny na dzieci, rozkładamy mapy, plany ulic, analizujemy przestrzenie publiczne i prywatne, działamy, projektujemy, aranżujemy przestrzeń na skwerkach, budujemy własne domy i sadzimy drzewa w ogrodach.
Rozmawiamy o przestrzeni, o potrzebnych funkcjach, o wartości estetyki w skali miasta. O przestrzeni publicznej – o placach, parkach i pierzejach – i o przestrzeni prywatnej: własnej działce, o sąsiadach, o zasadach dobrego sąsiedztwa. Wydarzenie poprowadzi Jagna Badowska.
TERMIN | 6 sierpnia, 17:00-18:00
MIEJSCE | Strażnica, ul. Senatorska 25, Kazimierz Dolny
wejście przez bramę z uliczki ukrytej za Łaźnią, a dalej przy starym wozie strażackim, po czerwonych schodkach przez drzwi i na piętro…
Zapraszamy wszystkie dzieci! Lokalne, przyjezdne, małe i duże. Dzieci w wieku szkolnym będą współuczestniczyć w tworzeniu urbanistycznej makiety, a najmłodszym, nawet raczkującym zorganizujemy architektoniczny kącik do zabawy.
~~~
Jagna Badowska – Architekt, absolwentka WAPW, mieszka w Kazimierzu Dolnym, gdzie tworzy Mydomek – miejsce wypoczynku, rekreacji i warsztatów, pracowała w biurach architektonicznych w Warszawie i Lublinie, prowadzi swoje studio projektowe Studio Azul.
~~~
organizacja: MYdomek we współpracy z KZMRZ.
***
Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo, w tym dotyczące przestrzegania procedur związanych z epidemią COVID-19, odpowiada bezpośrednio organizator projektu.
****
wydarzenie w reżimie sanitarnym, z dystansem i humorem, z maseczkami i uśmiechniętymi buziami.

(Źródło: MyDomek i Fundacja KZMRZ)

Miejsce wydarzenia

Strażnica
ul. Senatorska 25
Kazimierz Dolny, lubelskie 24-120 Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *