Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Orkiestra Ludwika Sarskiego. Koncert na zamku

3 września @ 19:30 - 20:30

15zł

Orkiestra Ludwika Sarskiego – kolektyw artystyczny założony przez dwóch multiinstrumentalistów – kompozytorów: Damiana Szymczaka oraz Piotra Tomalę. Artyści łączą takie style jak early jazz, ragtime, tango, swing, czy klezmer. Zespół z dużym powodzeniem koncertuje w Polsce i za granicą.
Działalność Orkiestry Ludwika Sarskiego to kameralne koncerty oraz wykonywanie autorskiej muzyki na żywo do filmów niemych Bustera Keatona, Charliego Chaplina, Romana Polańskiego i innych.

Podczas wydarzenia artyści zagrają koncert, podczas którego będzie można usłyszeć utwory z ich niedawno wydanej płyty „Ols The Kid” nagranej w hołdzie dla twórczości Chaplina oraz autorską muzykę do wyświetlanych 2 filmów z Charlie Chaplinem:
„Charlie się żeni” – Ubogi mężczyzna jest z wzajemnością zakochany w panience z bogatego domu jednak ojciec dziewczyny ma wobec niej inne plany. Aranżuje on zaręczyny z bogatym hrabią. Młodzi nie zamierzają się jednak poddać
„Charlie strażakiem” – Pewien jegomość, „ofiara pożaru”, licząc na pieniądze z ubezpieczenia, namawia dowódcę strażaków do zignorowania faktu, że jego dom stanął w płomieniach. Nikt jednak nie wie, że w budynku jest jego córka, ukochana dowódcy.

WSTĘP -15 pln
Bilety do nabycia w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki
ul. Lubelska 12 lub na Zamku bezpośrednio przed koncertem
Źródło: Dzwonnica Kultury

Szczegóły

Data:
3 września
Godzina:
19:30 - 20:30
Koszt:
15zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Zamek w Kazimierzu
Kazimierz Dolny, lubelskie 24-120 Poland + Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *