Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Moriah Woods

21 sierpnia @ 19:00 - 20:00

Wstęp wolny

Z cyklu „Jazz nad Wisłą” koncert Moriah Woods w sobotę 21 sierpnia 2021 r. godz.19:00, przystań statków przy bulwarze wiślanym, wstęp wolny.
Moriah Woods jest urodzoną i wychowaną w Colorado (USA), a obecnie mieszkającą w Polsce wokalistką, multi-instrumentalistką, autorką tekstów i muzyki, tworzącą w stylistyce dark folk/rock. Dorastała otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk’u i country wraz z dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią.
Moriah przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo jak i również z zespołem The Feral Trees. Z czasem wykonania solowe zostały urozmaicone o zespół, co w konsekwencji zaowocowało jej pierwszym studyjnym albumem pt. „The Road To Some Strange Forest” wydanym w 2016 roku. We wrześniu 2019 ukazała się druga płyta: „Old Boy”.
Moriah wraz z zespołem pracuje obecnie nad materiałem na kolejny album inspirowany obecnymi wydarzeniami na świecie.
Pod koniec listopada 2020 roku Moriah Woods wydała piosenkę protestacyjną z piosenkarką Anitą Lipnicką, aby śpiewać dla wolności w Polsce podczas masowych protestów przeciwko niedawnym przepisom naruszającym prawa człowieka.
Źródło: Urząd Miasta w  Kazimierzu

Szczegóły

Data:
21 sierpnia
Godzina:
19:00 - 20:00
Koszt:
Wstęp wolny
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Przystań statków przy bulwarze wiślanym
bulwar wiślany
Kazimierz Dolny, lubelskie 24-120 Poland
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *