Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czuła Obserwacja – koncert

6 sierpnia @ 20:00 - 21:00

W ramach Festiwalu Dwa Brzegi wystąpi grupa muzyczna CZUŁA OBSERWACJA. Ekipa z lubelskiego undergroundu stosująca metodę obserwacji uczestniczącej, podkreślając swoimi kompozycjami i improwizacjami niesamowitość, kosmiczny dystans i wszechobecne szydercze hiperbole znaczeniowe. Koncertowi towarzyszyć będzie pokaz wizualizacji Jakuba Grzesiowskiego.
Koncert jest elementem projektu Fundacji KZMRZ ; NOW ART INTERVENTIONS 2021.
Dlatego koncert odbędzie się przy instalacji Roberta Kuśmirowskiego w kanale rzeki Grodarz.
Agu Gurczyńska (wokal, loop station, analog delay, perkusjonalia) – obecna w ciągu ostatnich kilku lat na formalnych i nieformalnych sesjach muzycznych, na których wypracowuje swoje indywidualne podejście do zagadnienia śpiewu. Robi to za pomocą własnego języka, w którym najczęściej śpiewa i zapętlanych fraz, czasami tak przetworzonych, że nie przypominają dźwięków ludzkiego głosu.
Łukasz Downar (bas, klawisze, syntezator, loopy, istr. perkusyjne) – muzyk i filozof, basista zespołu Tatvamasi, z którym wydał do tej pory 6 płyt i zagrał między innymi w Berlinie, Pradze, Wiedniu, Paryżu, Budapeszcie, Lwowie, Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i wielu miejscach w Polsce. Obecnie nieustannie rozszerza brzmienie swojego autorskiego projektu z Agnieszką Gurczyńską, którym jest Czuła Obserwacja.
Źródło: KZMRZ

Organizator

Fundacja KZMRZ

Miejsce wydarzenia

Grodarz
Kazimierz Dolny, lubelskie 24-120 Poland + Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *