Co słychać o Dwóch Brzegach?

Trwa nabór filmów do Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych, który odbywać się będzie w ramach tegorocznego festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 29 maja.

Tegoroczny 16. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi patronatem swym objął bank BNP Paribas. Jego wkład jest na tyle duży, że pojawia się w nazwie tegorocznego festiwalu BNP Paribas Dwa Brzegi Festiwal Filmu i Sztuki. Organizatorzy podają informację o terminie i miejscu wydarzenia: 30 lipca – 7 sierpnia 2022r. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. A to oznacza, ze spokojnie możemy na ten czas planować urlop z dobrym kinem w tle.

Wśród prezentowanych filmów nie zabraknie obrazów krótkometrażowych. Właśnie trwa nabór do corocznego Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych, który jest integralną częścią festiwalu Dwa Brzegi.

-Do konkursu zakwalifikowane zostaną filmy trwające maksymalnie 35 minut, wyprodukowane w 2021 lub 2022 roku. Starsze zostaną dopuszczone, o ile ich pokaz na Festiwalu będzie pierwszą prezentacją w Polsce. Zgłaszać można fabuły, dokumenty – piszą organizatorzy. – Poprzez platformę FilmFreeway można także zgłaszać filmy pełnometrażowe (dłuższe niż 60 minut) — do programu głównego, a także filmy do sekcji Na krótką metę (trwające 35–60 minut). Szczegółowe kryteria zgłaszania filmów znajdują się w REGULAMINIE NABORU FILMÓW.

ZGŁOŚ FILM: www.filmfreeway.com/festival/tworiversides

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń upływa 29 maja 2022 r.

Czytaj także: Gala zamknięcia 15 Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi za nami>>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *