Bieg po zdrowie

Bieg po zdrowie. Przed nami druga edycja sportowej imprezy w Karczmiskach

A gdyby tak wyruszyć poza Kazimierz? Świetnym pomysłem może być wycieczka do Karczmisk. To właśnie stamtąd wyrusza Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa, a w samym centrum miejscowości znajduje się zespół parkowo – dworski. I to właśnie tam w najbliższą niedzielę odbędzie się impreza sportowa. Z biegami dla dzieci i dorosłych, licznymi atrakcjami dla najmłodszych oraz pysznym jedzonkiem.

-Spotkajmy się w niedzielne popołudnie i pobiegnijmy razem – piszą organizatorzy „Biegu po zdrowie”, który odbędzie się w ostatnią niedzielę maja (28.05.2023 r.) na boisku sportowym „Zagrzęba” w Karczmiskach. To swego rodzaju festyn rodzinny. Z biegami dla dzieci i dorosłych, ogniskiem, pysznym lokalnym jedzeniem. Oraz mnóstwem atrakcji dla najmłodszych (dmuchańce, Festiwal Kolorów, malowanie twarzy, tatuaże).

Biorąc udział w wydarzeniu, będzie można wesprzeć zbiórkę na rehabilitację chorego chłopca – Macieja Sulimy ze Słotwin. Wystarczy wrzucić symboliczną złotówkę do puszki.

Impreza „Bieg po zdrowie” rozpocznie się o godzinie 14.00 i w pierwszej kolejności pobiegną dzieci. Bieg główny (trasa leśna o długości 3 km) rozpocznie się o godzinie 16.00. Chwilę później do biegaczy dołączą miłośnicy nordic walking.

Po ukończonym biegu każdy biegacz, mały i duży, otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w biegu? Należy wypełnić formularz, wysłać go na adres: info@gbidk-karczmiska.pl oraz zabrać ze sobą na bieg.

Autor: Agnieszka Skrzyńska – Michalczewska

Czytaj także:
Kazimierski weekendownik 26-28 maja 2023>>>

Witaj
Zapisz się na nasz newsletter

Będziesz otrzymywać informacje o ciekawych wydarzeniach

Nie wysyłamy spamu, nie przekazujemy nikomu adresów email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *